Кращий рідкий пральний порошок vs сухий засіб: робимо правильний вибір

Сучасний ринок пропонує величезне різноманіття засобів для прання. Як гелів, так і порошків є надзвичайно велика кількість. Та виникає питання що ж обрати: кращий рідкий пральний порошок чи сухий? Спробуємо розібратися!

Найпершою відмінністю між гелем і порошком є бережність прання. Зокрема, порошок має потужнішу, ніж гель, дію. Порошок добре вибирати для прання робочого одягу, який потребує ефективного видалення плям. Для якісного та дорогого одягу рекомендується використовувати гель, оскільки він бережно очистить одяг та надасть йому свіжості.

Наприклад, гель для прання Wasche Meister може використовуватися для частого прання, він освіжить та очистить речі, допоможе позбутися від забруднень та збереже яскравість кольорів. Такий гель прекрасно підходить для прання дитячих речей, адже не містить у своєму складі фосфатів, які можуть стати причиною подразнень шкіри. 

Якщо для Вас важлива зручність у дозуванні, то теж краще віддати перевагу гелю. Оригінальний рідкий миючий засіб Waschkonig Color не тільки добре впорається із пранням кольорових тканин, але й дозволить максимально швидко відміряти потрібну кількість засобу завдяки ковпачку, який виступає в ролі мірного стаканчика. Вибравши такий гель, Ви ще й економите гроші на засобах для догляду за машинкою, адже Waschkonig Color містить компоненти, які захищають деталі пральної машини від утворення накипу і корозії.

Вважається, що гель для прання більш економний. Зокрема, 1,5 кг рідкого засобу можуть замінити 3 кг порошку.

Проте є варіанти, коли краще зупинити вибір на сухому порошку. Якщо потрібно вивести складні плями, то сухий порошок впорається на 100 %! Термін придатності сухого порошку зазвичай довший. Тож якщо Ви любите мати запаси, то багатокілограмові упаковки попошку чудово підійдуть.

Якщо бюджет не дуже дозволяє придбати рідкий порошок, то краще купити сухий. Адже ціна на нього буде нижчою, ніж на гель. Зокрема, інтернет-магазин "Tovarpl" пропонує сухий пральний порошок Vizir, з яким Ваші речі будуть зберігати хороший вигляд дуже довго. Купити кращий рідкий пральний порошок також можна у нас! 

Як бачимо, як одні, так і інші порошки мають свої переваги. Вибирайте той, який має властивості, що важливі саме для Вас!

Щоб придбати високоякісні засоби для прання з Польщі та Німеччини, завітайте до каталогу товарів нашого інтернет-магазину! Там на Вас чекає багато новинок! Здійснюйте вигідні покупки в інтернет-магазині "Tovarpl"! Будемо раді стати корисними Вам!